חזרה לתוצאות החיפוש

צד א': דרשה וקריאה בתורה. צד ב': ברכות ואחולים, יהללי, שיר בר המצווה (סולו), יפרח, ברכת המזון.

כותר בר מצווה .[הקלטת שמע].
סוגה Cantillations
Musical traditions (Jewish), Sephardi, Near Eastern and Balkan
הערת תוכן ותקציר רצוני לעובדך -- אני אגיד (בייאת) -- רם בך אל -- אשים אל בך -- אוחיל לך -- רצני אבי ומלכי -- אנא י חביבי -- היום עלה לגני.
הערות הקלטה עצמית.
אוסף אברהם עדס.
מסורת: ספרדים :המזרח הקרוב והבלקן / סוריה - חלב
תיאור 1 קלטת שמע : אנלוגי, 2 ערוצים..
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Y 12736
זכויות גישה גישה מקוונת ניתנת בבניין הספרייה בלבד
מספר מערכת 990038674840205171
קישורים Y-12736-CAS_A
Y-12736-CAS_B

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?