חזרה לתוצאות החיפוש

צד א': 1. ברכות ותיאור חייו של אברהם אבוגנים. ברכות ותיאור חייו של יהושע לרר החזן והפייטן האשכנזי. אבוגנים שר שיר חנוכה שחיבר - בברכה אדליק ובזמר את נרות החנוכה. ; צד ב': 1. הראיון 1. אבוגנים שר בלאדינו: ארבולס יורן פור לובייס. המשך ראיון 2. אבוגנים שר קדיש במנגינה של ארבולס יורן פור לובייס.

כותר הענקת פרס רננות לאברהם אבוגנים .[הקלטת שמע].
שנה 1990
סוגה Verbal discourse
Songs, Hebrew
Songs, Ladino
Musical traditions (Jewish), Sephardi, Near Eastern and Balkan
הערות את תוכן ההקלטות כתבה ורדה פולק-סם, נכדתו של אברהם אבוגנים.
מספור פנימי באוסף אבוגנים: 15.
מסורת: ספרדים :המזרח הקרוב והבלקן / ישראל - ירושלים
מקום נוסף דצמבר, 1990.
תיאור 1 קלטת שמע : אנלוגי, 2 ערוצים..
שפה עברית
לאדינו
מספר מדף/סרט/תיק Y 12533
זכויות גישה ניתנת גישה מקוונת
מספר מערכת 990038368300205171
קישורים Y-12533-CAS_A_01

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?