חזרה לתוצאות החיפוש

חאפלה יום הולדת 65 ליצחק עלאיוף, החתן של אבוגנים. 19.3.1989 שרים אבוגנים והמשפחה. בין השירים דיבורים. התנהלות אותנטית של חאפלה משפחתית עם אבוגנים. ; צד א': 1. תודה על כל מה שבראת. 2. שבחי ירושלים. 3. שיר בתורכית. איסטמם באבאג'ים. 4. שיר ביוונית. מינימזימוס טיינס מגאפיסיס. 5. שיר ביוונית. פיגה קאסמה. 6. שיר בכורדית. איסקאבוקום לילה. 7. הקהל בליווי דרבוקה. שמחתי באומרים לי. אבוגנים מצטרף עם העוד. 8. נגילה בעוז בנים בנות. 9. שיר תפילה. 10. הקהל שר שיבטיה שיבטיה גילו נא הללויה. אבוגנים מצטרף. 11. מוו'אל ברכות ליצחק עלאיוף מקדים את נורה נורה של פאריד אל אטרש. 12. הקהל שר זה הקטן גדול יהיה. ; צד ב': 1. היום יום הולדת. 2. חנה'לה התבלבלה. 3. הביאני אל בית היין. 4. שיר חתנים. 5. הלילה לילה שמחה גדולה הלילה. 6. מוו'אל. מנגינה של אם הזמן בוגד - מילים הנה מה טוב ומה נעים. 7. בן אדם למה תדאג על הדמים ולא תדאג על הימים. וממשיך ברכות ליצחק עלאיוף. 8. חביבי.

כותר חפלה משפחתית וחגיגת יום הולדת .[הקלטת שמע].
שנה 1989
סוגה Songs, Hebrew
Songs, Arabic
Songs, Turkish
Songs, Greek
Songs, Kurdish
Musical traditions (Jewish), Sephardi, Near Eastern and Balkan
הערות את תוכן ההקלטות כתבה ורדה פולק-סם, נכדתו של אברהם אבוגנים.
מספור פנימי באוסף אבוגנים: 13.
מסורת: ספרדים :המזרח הקרוב והבלקן / ישראל - ירושלים
מקום נוסף ביתו משפחת פולק סאם, ירושלים, 9.9.1989.
תיאור 1 קלטת שמע : אנלוגי, 2 ערוצים..
שפה עברית
ערבית
קורדית
יוונית
טורקית
מספר מדף/סרט/תיק Y 12531
זכויות גישה ניתנת גישה מקוונת
מספר מערכת 990038362260205171
קישורים Y-12531-CAS_A_01
Y-12531-CAS_B_01

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?