חזרה לתוצאות החיפוש

בקופנהגן ישנן שתי קהילות יהודיות, זו הקהילה הקטנה יותר. מסורת השירה שלהם דומה לשירה האשכנזית, ויתכן שהיא הגיעה מהמבורג. המיוחד בקהילה זו הוא ברכת כהנים - לכל חג יש ברכת כהנים במנגינה אחרת. בהקלטה זו ישנה ברכת כהנים לפסח.

כותר נגוני מחזיקי הדת .[הקלטת שמע].
שנה 196?
סוגה Nigunim
Musical traditions (Jewish), Ashkenazi, Western-European
הערת תוכן ותקציר יגדל -- ה' אדון -- הלל -- מוסף קדושה -- אתה בחרתנו -- ברכת כהנים (פסח) -- קדיש תתקבל -- מימים נוראים -- ונתנה תוקף
הערות הקלטה עצמית.
מסורת: אשכנזים :מערב / דנמרק - קופנהגן
מקום נוסף בית כנסת "מחזיקי הדת", קופנהגן, שנות ה-60.
תיאור 1 סליל שמע : אנלוגי, 3/4 3 אל"ש, 2 ערוצים..
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Y 13467
מספר מערכת 990035229960205171
קישורים Y-13467-REL

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?