חזרה לתוצאות החיפוש

השירים העבריים הקשורים למנגינות ערביות מקוריות, ולצדן המקור הערבי. ; קלטת (Y 12288 (1: צד א': "דבקה החמור", "דבקה עבאיה" (שתיהן בביצוע לילית נגר), צד ב': "יד ענוגה" (בביצועים שונים, אתנוגרפים ומסחריים). ; קלטת (Y 12288 (2: "יד ענוגה" (ביצועים שונים, אתנוגרפים ומסחריים), "בת אברהם".

כותר לקט שירים עבריים וערביים .[הקלטת שמע].
הערות הועתק משני תקליטי 78.
השירים מושרים בעברית ובערבית.
תיאור 2 קלטות שמע : אנלוגי, 2 ערוצים..
שפה עברית
ערבית
מספר מדף/סרט/תיק Y 12288 (1-2)
זכויות גישה גישה מקוונת ניתנת בבניין הספרייה בלבד
מספר מערכת 990035121910205171
קישורים Y-12288_01-CAS-A
Y-12288_01-CAS-B
Y-12288_02-CAS

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
לקט שירים עבריים וערביים .[הקלטת שמע] – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?