חזרה לתוצאות החיפוש

הקלטה אתנוגרפית

A הדגמות של שירת ציבור לתפילות ימים נוראים מפי גליקמן כולל קריינות שלו בעברית ושל קריינית ברוסית (זכרנו, מי כמוך... אבינו מלכנו... ונסלח... יעלה...) B [קטוע בהתחלה] קריאת התורה לר"ה (עקדת יצחק) הפטרה, קטע ראשון מקה"ת לשחרית יו"כ; פיוטים: סלח נא, כי הנה, סלח לנו, אנו עמך, אמרו לא-להים.

כותר תפלות ימים נוראים .הקלטת סקר. [הקלטת שמע].
סוגה Musical traditions (Jewish), Ashkenazi, Eastern-European
הערות אוסף אברהם אורן.
מסורת: אשכנזים :מזרח / ישראל
בנימין גליקמן.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Y 08483
זכויות גישה ניתנת גישה מקוונת
מספר מערכת 990030367710205171
קישורים הקלטה אתנוגרפית Y-08483-CAS_A
הקלטה אתנוגרפית Y-08483-CAS_B

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?