חזרה לתוצאות החיפוש

כותר קורות ועוללות יובל ל"דוגמא" עוזיאל .[הקלטת שמע]
מוציא לאור ירושלים : בוניך שרותי חנוך
שנה תשנ"ה
סוגה Popular music, Hasidic
Musical traditions (Jewish)
הערת תוכן ותקציר צד א: ילדים בירושלים -- הרב עוזיאל -- ארצי שלי.
צד ב: חלון ראוה -- שיר ברעד המיתר -- קשת בענן.
הערות מסורת: ישראלים
מסורת: קהלות ישראל - כללי, שונות
שמות הזמרים: מיכאל ורשבסקי, דניאל גרינברג, תומר רז, שלום פנחס-כהן, אריה יעקובסון, אבי גולדברג, אסף כהן, דוד קופולוביץ, יהושוע לורך, יניב מזרחי, איתי פלד, עידו פלד, אבי וולף, רם ברלין, עדי לוי, יונתן רוזנק.
תיאור 1 קלטת : אנלוגי..
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Y 08472
מספר מערכת 990026832510205171
קישורים הקלטה אתנוגרפית Y-08472-CAS_A
הקלטה אתנוגרפית Y-08472-CAS_B

תנאי השימוש:

פריט זה נמסר לספרייה הלאומית בהתאם לחוק הספרים (חובת מסירה וציון הפרטים), תשס"א-2000. ניתן לצפות בפריט בבניין הספרייה הלאומית בלבד. צפייה בעותק דיגיטלי תתאפשר לשני משתמשים בו-זמנית מתוך בניין הספרייה.

הפריט כפוף לזכויות יוצרים. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים.

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?