חזרה לתוצאות החיפוש

Eliezer Greenberg recites poetry from his books "Gasn un evenyus", "Di lange nakht", "Baynakhtiker dialog" (side B). ; A. Tabachnik interviews Eliezer Greenberg about his works and about poetry (beginning of interview: side B, 30:57; continuation: side A).

כותר [מלל: יידיש] קריאת שירים, ראיון. .[הקלטת שמע]
כותרים נוספים [Speech: Yiddish] [sound recording] : poetry recitation, interview.
שנה 1955
סוגה Verbal discourse, Yiddish
Verbal discourse
הערת תוכן ותקציר ליפקאן מיין היים -- ליפקאן מיינע מיין היים -- וואס איז געווארן -- אזא פארטאג געווען -- טרויער און שיינקייט --זומערטאג - ניו-ענגלאנד -- לאמבארדן -- House for sale --זאלבעצווייט -- קילע טייכלעך -- בריוו -- פיר פיסיקע לידער -- צו א יידישער שרייב-מאשין -- דאס גליק וועגט איבער מיט א טרער -- פאראלעלן -- צו קליינע לידער -- דאס לשון פון דער אייביקייט -- דאס ליד פון לידער.
הערות נתקבל ממחלקת כתבי יד, אוסף טבצ'ניק.
מקום נוסף מונטריאול, קנדה, יידישע פאלקס ביבליאטעק, 1955.
תיאור 1 תקליטור : דיגיטלי
3/4 4 אינץ'..
שפה יידיש
מספר מדף/סרט/תיק Y 01052
מספר מערכת 990002435240205171
קישורים הקלטה אתנוגרפית Y-01052-REL_A_01
הקלטה אתנוגרפית Y-01052-REL_B_01

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?