חזרה לתוצאות החיפוש

הקלטה אתנוגרפית
כותר [מלל] על הנגינה בחסידות גור. .הקלטת סקר [הקלטת שמע]
שנה 1978
סוגה Musical traditions (Jewish), Ashkenazi, Eastern-European, Hasidim
הערת תוכן ותקציר שיחה על ההיסטוריה של חסידות גור מימי הרבי השני ("בעל שפת אמת") ועל מלחיני החצר שחיברו נגונים חדשים כל השנה. כמו כן משוחח על החזנים ועל המקהלה של גור. על פועלו המוסיקלי של גולדקנופ ועל ממשיכו יעקב תלמוד
הערות סכום שיחה עם אריה גולדקנופ
קיים תיק תעוד נספח
הסרט מוקלט משני צדדיו
מסורת: אשכנזים :מזרח-חסידים / פולין - גור
מקום נוסף 1978, January 23
תיאור 1 סליל שמע : אנלוגי..
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Y 02143
זכויות גישה ניתנת גישה מקוונת
מספר מערכת 990002272740205171
קישורים הקלטה אתנוגרפית Y-02143-REL_A_01
הקלטה אתנוגרפית Y-02143-REL_B_01

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?