חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

כרזה לקישוט בית הכנסת או הסוכה. עליה איורים וטקסטים הקשורים לתשעה באב. בחלק העליון: תמונת הגולים על נהרות בבל. בחלק התחתון: על נהרות בבל ... (הטקטט של תהילים, קלז). בארבעה הצדדים: איורים של מקומות קדושים - ירושלים, ציון, הר הזיתים, קבר רחל. בין התמונות, בצד ימין: מקור דמעה,על הר ציון השמם (שיר), בצד שמאול: אם אשכחך (שיר). על הדף גם: שני דפי תווים לתהילים, קן:ג-ה. דפוס אבן בהוצאת המו"ל השותפים זלמן צווייג את מנחם עזריה הכהן, ליטאגראפיע א.ל. מאונזאהן (מונזון) ירושלים. ; המו"ל גם בגרמנית: Verlag von Z. Zweig & M. Asaarie Cohn, Jerusalem ; שנת הוצאה, לפי הקטלוג של גילה גביש. שם צויין שזלמן צוויג הוא גם הצייר.

כותר לשום לאבלי ציון לתת להם פאר תחת אפר. -תשעה באב
כותרים נוספים תשעה באב
מקום קשור Jerusalem (Israel) - place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים מונזון, אברהם ליב, 1870-1948 צויג, שלמה זלמן חיים, 1874-1946
שנה תר"ע
פרסומים קשורים על פריט דומה: דפוס א. ל. מונזון 1992-1892: ברמץ - מליטוגרפיה לאופסט, אוצרת - גליה גביש, ירושלים: מוזיאון חצר הישוב הישן ע"ש יצחק קפלן, 2009, ע' 20.
ר' שלמה זלמן חיים צווייג :אמן היישוב הישן, מאת יצחק שריג, ירושלים: י. שריג, [תשס"ה], ע'4, הערה 13
איור אחרי ע' 6.
סוגה Litography
הערות File Record
Physical condition/מצב פיזי: בתיק עותק נוסף, שהופק מסריקה של הפריט
תיאור 1 דף : איורים צבעוניים
30 × 42 ס"מ..
מתוך אסף הכרוזים והכרזות
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק V 1836 37
מספר מערכת 990047240200205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?