חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Torah finials Description (Aleph).
מקום קשור Yemen (Republic) - related place
מקור/בעלים אוסף המרכז לאמנות יהודית - Center for Jewish Art Collection
הערת ציטוט Israel
Rosh ha-a'in
Sc_203
1
מתוך CJA Sacred and Ritual Objects-11304-S200338
תקציר/הערה The silver Torah finial consists of a shaft,a body, and an apex. The cylinderical shaft is encircled at the bottom and the top by rings composed of small balls. The body consists of two globular elements, one on top of the other.The upper is smaller than the lower one. A band with 21 rings supporting chains with round bells is attached at the central part of each globular element.The two sides of the band are decorated with circles which form a triangular shape. The apex is cut-domed shaped.
שפה אין תוכן מילולי
מזהה CJA Sacred and Ritual Objects-11304-S200338
מספר מערכת 997005335380405171

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Torah finials Description (Aleph) – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?