חזרה לתוצאות החיפוש

כותר Torah finials, Libya, 19??
מקום קשור Libya - related place
מקור/בעלים אוסף המרכז לאמנות יהודית - Center for Jewish Art Collection
שנה 1989
הערת ציטוט Israel
Netanya
Sc_068
5
מתוך CJA Sacred and Ritual Objects-9523-S058057
תקציר/הערה The wooden, tower-shaped rimon consists of a shaft, a body, a head and an apex. The cylindrical shaft widens slightly towards the cylindrical base, which is surmounted by two undulating bands. The shaft is surmounted by an undulating capital. The cylindrical body is encircled by three horizontal undulating bands, one each around the bottom, top, and middle. The conical head is undulating, and narrows towards the apex. The apex is composed of a concave neck, and an undulating, globular upper part.
שפה אין תוכן מילולי
מזהה CJA Sacred and Ritual Objects-9523-S058057
מספר מערכת 997005020670405171

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Torah finials, Libya, 19?? – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?