חזרה לתוצאות החיפוש

כותר Torah mantle, Fes (Fez), 18??-19??
מקום קשור Fès (Morocco) - related place
מקור/בעלים אוסף המרכז לאמנות יהודית - Center for Jewish Art Collection
שנה 1989
הערת ציטוט Israel
Netanya
Sc_069
7
מתוך CJA Sacred and Ritual Objects-9511-S057081
תקציר/הערה The velvet Torah mantle is composed of a cloak and a top. The cylindrical cloth cloak is attached to the top and opens in the front. The cloth bears a floral pattern in bordeau on a beige ground. A handmade ribbon is attached to the the lower, upper and side borders of the cloth. The same ribbon appears twice on the front, placed in equal distance of the opening. The oval, soft top is made of velvet too. The two openings for the Torah scroll rod are surrounded by the same ribbon.
שפה אין תוכן מילולי
מזהה CJA Sacred and Ritual Objects-9511-S057081
מספר מערכת 997005020390405171

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Torah mantle, Fes (Fez), 18??-19?? – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?