חזרה לתוצאות החיפוש

כותר Torah case wrapper
מקום קשור Yemen (Republic) - related place
מקור/בעלים אוסף המרכז לאמנות יהודית - Center for Jewish Art Collection
שנה 1983
הערת ציטוט Israel
Jerusalem
Sc_065
19
הערת תוכן ותקציר Yemenite
מתוך CJA Sacred and Ritual Objects-14634-S129736
תקציר/הערה The rectangular Torah case wrapper is made from a black cloth framed by yellow cloths. A black square cloth is attached to each of the four corners of the outward band. The wrapper bears an embroidered decoration of small flowers. Six loops are sewn on the right side of the wrapper and six round bells to its left side. A rectangular piece of parchment is attached to the central cloth,and bears a dedicatory inscription.The inscription appears in twelve raws,in square linear letters and reads: !שויתי ה' לנגדי תמיד זכה וקנה זה הספר תורה יחיא אבן שלמה אלכחלאניבנה של צדקה תנוח נפשה בצרור החיים לזכות בו הוא וזרעו וזרע זרעו עד סוף כל הדורות ויתקיים בו לא ימוש ספר התורה הזה מפיך ס' ויקהל משה את כל עדת בני ישראל כותב זה הספר הזה יוסף אבן חכות אבן כה!ר אברהם צאלח זצוק!ל)זכר צדיק וקדוש לברכה(! !(Ps.16:8),won and bought this Torah scroll Yihya son of Solomon Elkachlani son of Zdaka,may her soul will be rest in bond of life,and to win it he and his seed and the seed of his seed until the end of the generations,and will fulfil in him ...(Ex.35:1).Writes this scroll Joseph son of Hakot son of ...Abraham Salach ,the righteous and holy,of blessed memory.!
שפה אין תוכן מילולי
מזהה CJA Sacred and Ritual Objects-14634-S129736
מספר מערכת 997004966290405171

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Torah case wrapper – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?