חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Torah Ark curtain
תקציר/הערה The rectangular Parochet is made of a red cloth framed by green cloths.A bordeaux square fabric is attached at each of the four corners. The central cloth bears an inscription in yellow full square linear letters. The upper row is arched shaped and reads: !והשם בהיכל קדשו הס מפניו כל הארץ! !ב!ה )ברוך השם(! (Hab. 2:20) At the centre,an embroidered white and blue Star of David surmounts a vertical inscription which reads: !וצדקתם עומדת לעד וכלל המתפללים יהיה ה')השם( אתם ויהיה השלום אתם ויזכו לעלות בסולם ותלמוד תורה כנגד כלם ונסיים בפסוק ועתה ישראל מה השם אלוהיך שואל מעמך כי אם ליראה את השם אליהך וגומר! !And their righteousness stands forever and all the prayers the Lord will be with them and the peace will be with them and will win to climb in the ladder (Mishnah Peah 1:1) and we will terminate with the verse (Deut. 10:12)! Eight loops of metal rings are placed on the upper side of the Parochet.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997004900890405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Torah Ark curtain – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?