חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Torah finials, Libya, 19th - 20th century
שנה 1990
תקציר/הערה The silver tower like rimon consists of a shaft, a body, a head and an apex. The cylindrical shaft is supported by a raised round base. The main section is mounted over a tiered bowled body base, which is decorated with floral pattern. Each facet of the body is pierced and it is divided into three horizontal bands. They ae decorated ith foliate pattern. Chains with bells, are attached to the lower corners of the facets. The body is surmounted by a cylindrical head. The undulating apex is mounted over the head.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997004878700405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Torah finials, Libya, 19th - 20th century – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?