חזרה לתוצאות החיפוש

כותר Malkin, Clown
שנה 10.1994
תקציר/הערה Clowns' heads are depicted full face in the picture. The clown's face on the background is partly covered with the face on the foreground. The face, located behind is cut off on the right-hand side with the right edge of the picture. The look on the clowns' faces and their features are alike: the widely-opened black mouths, smiling senselessly, the red crooked noses, the protruded eyes, staring down. The faces are painted in yellow-brown with a dark-brown background above them.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997004282830405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Malkin, Clown – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?