חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Zaltsman, Medieval town
שנה 7.1995
תקציר/הערה The drawing represents a view of a medieval town. It looks ruined and abandoned. At the left, along the walls of the houses there goes into the distance a narrow channel. On its right bank there is a small square surrounded with a wall. In the center of the wall there are closed gates. Two towers with pyramidal roofs flank it (one in the right corner and the second - in the center). Two small bridges are built over the channel. The outlines of the town are seen in the distance.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997004282120405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Zaltsman, Medieval town – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?