חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Inger, In the old Shtetl (Street in Uman)
שנה 1990-1999]
תקציר/הערה The picture represents a street in a shtetl. On the foreground there is a skinny horse with protruding ribs, its head turning down. It is pulling to the left a cart swamped in the mud. On the cart, there is a big barrel and an old man in a -9fur-coat, his face turned to the right. There is the street going far to the distance. Along the street there are old huts with skewed roofs and dirty walls. To the right the huts there are the trees. The grey sky is full of white clouds.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997004281100405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Inger, In the old Shtetl (Street in Uman) – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?