חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
שם/כותרת Akselrod, View of a Shtetl
תאריך הצילום 4.1994
זכויות יוצרים של האובייקט שימוש לא מסחרי
מספר מערכת באלף 997004279590405171
תקציר/הערה The picture represents a view of a Jewish shtetl. The shtetl is standing ona hillock. The houses and sheds surrounded with wattle fences are situated close one to another. On the background a cupola and a tent-shaped bell tower of a church are visible. Two spreading and winding roads go up the hillock from the two sides of the shtetl. At the side of the right road one can see a large house with gabled roof, probably a synagogue. On the left road a small figure of a man is visible.
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Akselrod, View of a Shtetl – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?