חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Akselrod, Seated man in boots
שנה 4.1994
תקציר/הערה The drawing represents a bearded jew sitting at the edge of a long bench with a back. He sits with his legs crossed, in a three quaters turn to the left. His hands are crossed on his lap. His head is thoughtfully bent to his left shoulder. The man wears a peaked cap, an unbuttoned jacket, from under which one can see a piece of dark waistcoat, tight trousers and top boots. The bench, on which the man sits, is placed diagonally (the upper end is in the center, the other in the lower right part).
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997004279220405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Akselrod, Seated man in boots – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?