חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Andersch, Hannukka
תקציר/הערה The picture represents abstract black spiraling and diagonal lines in motion.the lines create impression of depth ,and movement which are created by interplay and covering of the diagonal and spiraling lines in mutual manner.in left side of composition appear mainly the diagonal lines in varied thickness ,while the spiraling lines appear mainly in horizontal manner.the composition creates feeling of unquitness and unrest. in the right side appear two geometric surfaces.the eye enters the composition from the left with the help of diagonal lines and than circles around encompasses the geometric surfaces on the right.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997004275390405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Andersch, Hannukka – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?