חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Holy Jew
שנה 2.1994
תקציר/הערה The big figure of a bearded Jew with one wing over his right shoulder is set in the centקr of the composition against a background of a shtetl landscape. He is depicted in full-length and full-face
he wears typical Jewish clothes and hat and holds a big book in his left hand.A flying bird painted by thin brown contour-lines is pictured in upper right corner. In the lower part of the composition two houses and a domestic animal are depicted. The right house has brown wing over it.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997004274220405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Holy Jew – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?