חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Torah pointer Turkey.
שנה 1994
תקציר/הערה The Torah pointer consists of a bar,a pointer and a hanger. The bar is cylindrical and divided into three parts.The upper and lower parts are smooth while the centeral part is twisted.The bar terminates with a pointer in a shape of a clenched hand with a bent index finger. It bears a ring. A pendant in a shape of a Star of David is inserted through a ring hanger which surmounts the upper part. The pendant bears a dedicatory inscription in latin letters in it's center which reads:"V. Susan1950"
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997004267480405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Torah pointer Turkey – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?