חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Matzah cover
מקור/בעלים אוסף המרכז לאמנות יהודית - Center for Jewish Art Collection
שנה 1988
הערת ציטוט Hungary
Sc_415
36
מתוך CJA Sacred and Ritual Objects-7159-0056010
תקציר/הערה The round blue Mazah cover is made of silk velvet. It has three pockets for the Mazahs. The cover is decorated with floral pattern. An inscription encircles the border of the cover and ends at the centre. The inscription is embroidered in outline letters and reads:ברוך אתה ד' אלהינו מלך העולם אשר קדשנו במצות וצונו על אכילת מצה את יום חג המצות הזה"Blessed art thou, Lord our God, King of the universe, who hast sanctified us with thy commandments and commanded us to eat unleavened bread this feastof the unleavened bread"A ribbon encircles the border of the cover.
שפה אין תוכן מילולי
מזהה CJA Sacred and Ritual Objects-7159-0056010
מספר מערכת 997004265270405171

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

המרכז לאמנות יהודית באוניברסיטה העברית בירושלים Center for Jewish Art at the Hebrew University of Jerusalem

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי לצרכי הוראה ומחקר בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Matzah cover – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?