חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Torah wrapper
שנה 1992
תקציר/הערה The bordeaux rectangular Torah case wrapper central part is decorated with a flower vase from which floral and leave twigs spread upwards and to the sides. A cartouche made of weavy decorations forming a flower is depicted in each corner.The upper part consists of an inscription written in square full letters, and reads: "רחמים בראנץ" "Rahamim Branz" The wrapper is framed by two bands with an alternating decoration of moon,stars and flowers. A band of fringes is attached to the lower border. Two loops are sewn at the wrapper's upper border.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997004260170405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Torah wrapper – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?