חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Sgan-Cohen, Star of David Gouache, oil crayons and chalk on paper.
שנה 3.1995
תקציר/הערה A Star of David is interlaced with a hexagon on a sky-blue background. The upper left corner is painted brown over green. The hexagon is divided into three parts: the lower portion is gray, the upper left is black and the upper right is a darker gray. The Star of David's angles are painted in rainbow colors. In one triangle the upper angle is orange, the lower right is green, and the lower left is purple. In the other triangle, the lower angle is blue, the upper left is red and the upper right is yellow.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997004256360405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Sgan-Cohen, Star of David Gouache, oil crayons and chalk on paper – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?