חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Sgan-Cohen, Psalm 133
שנה 3.1995
תקציר/הערה Psalm 133 is written in the center of the sheet against the background of a self portrait of the artist. The paragraph is located in place of the artists' eyes and forehead enclosed by his sideburns and beard below. The text is written in seven short lines of uneven lengths. The first letter of the first word, "A Song", (133:1) is larger and bolder than the rest of the text. The last word of the Psalm, (133:3) "for ever more" is written in printed letters, except "שיר", "לעולם" for the last letter, written in cursive script.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997004255920405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Sgan-Cohen, Psalm 133 – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?