חזרה לתוצאות החיפוש

כותר Great Synagogue in Slonim - Northern wall Lower tier.
שנה 2003
תקציר/הערה The northern wall consists of two tiers divided by a horizontal cornice-like molding. The molding is painted with a floral motif "frieze". The lower tier contains windows looking in from the women's section, and a door situated in the western corner. The upper tier has three high windows divided by two pilasters. The western pilaster contains a painting of a scene from Psalm 137. The painting shows a row of trees on a river bank with musical instruments hanging on their branches. The plaster of the eastern pilaster has deteriorated, along with the painting upon it.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997004218200405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Great Synagogue in Slonim - Northern wall Lower tier – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?