חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Kiddush cup
שנה 1987
תקציר/הערה The silver cup has a cylindrical shape that widens towards the top. The top of the cup is encircled by a band of flowers and stars of David. At the centre of the cup appears an inscription which is engraved in filled outline letters, and reads: הקדש למנוחת שלמה ברוך עשהל נ"ע )נוחו עדן( נאסין אין 92 סיון 1865 נ'ל'בנ'ע' )נפטר לבית עולמו( אין 31 אב ש' 8865 "Dedicated for the repose of Salomon Barukh, may he rest in Eden(int) Born on 29 Sivan 1921, passed avay (int) 13 Av 1928"
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997004148470405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Kiddush cup – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?