חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Kiddush cup Field documentation.
מקור/בעלים אוסף המרכז לאמנות יהודית - Center for Jewish Art Collection
הערת ציטוט Serbia
Sc_399
8a
הערות This item was described by the Center of Jewish Art (CJA), but does not have a digital image of the item included. For more information, please contact CJA via http://cja.huji.ac.il/index.php
מתוך CJA Sacred and Ritual Objects-4840-S137965
תקציר/הערה The silver cup has a cylindrical shape that widens towards the top. The top of the cup is encircled by a band of flowers and stars of David. At the centre of the cup appears an inscription which is engraved in filled outline letters, and reads: הקדש למנוחת שלמה ברוך עשהל נ"ע )נוחו עדן( נאסין אין 92 סיון 1865 נ'ל'בנ'ע' )נפטר לבית עולמו( אין 31 אב ש' 8865 "Dedicated for the repose of Salomon Barukh, may he rest in Eden(int) Born on 29 Sivan 1921, passed avay (int) 13 Av 1928"
שפה אין תוכן מילולי
מזהה CJA Sacred and Ritual Objects-4840-S137965
מספר מערכת 997004148460405171

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

המרכז לאמנות יהודית באוניברסיטה העברית בירושלים Center for Jewish Art at the Hebrew University of Jerusalem

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Kiddush cup Field documentation – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?