חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Shmuel of Schörndorf Pentateuch Book binding (Italy?, 1576-1600).
תקציר/הערה The cardboard binding is covered with sections of parchment leaves of an antiphonary of the last quarter of the 16th century. The text (space ca. 459 X 275 mm) is written in Italian textualis, small initials in alternating red and blue, indicating versicles, Psalms, responsories and antiphones, in rubricated abbreviations. The staves are of four red lines and square notations. Paper fly-leaves and paste downs. Watermark MW not in Briquet. It should be compared with the watermark of Cod. Hebr. 71 of the same Library, which is bound with a leaf of the same Antiphonary.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997004025030405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Shmuel of Schörndorf Pentateuch Book binding (Italy?, 1576-1600) – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?