חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Shmuel of Schörndorf Pentateuch Fol. 26.
תקציר/הערה Fol. 26, on the left, below the end of the commentary to Deuteronomy, the name "Elia" probably of the second scribe is marked in his note written in small square Ashkenazi script:חסל ביאור התורה אדר לך יאה הרם ומתגאה שגב ידי נלאה תוקף/ להעצימם / פירוש להשלימו נוכחו ותעלומו כן עוד יצו עמו/ חסדו בכל יומם"Completed the commentary of the Torah". The scribe glorifies God in rhymed verses and marks the initials of the first four words (אדר לך יאה הרם) with three diagonal dots, possibly indicating his name: Eliah.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997004025010405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?