חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר R. Elhanan's Pentateuch and Hagiographa Fol. 149v.
תקציר/הערה Marking the beginning of Psalm 30, a woman wearing a white head-covering and holding a key in her right hand, emerges from a foliate stem set vertically in the outer margin. Another foliate stem surmounts her head. The key probably refers to the first verse which reads, מזמור שיר חנכת הבית לדוד, "Dedication of the house of David." A cock biting a leaf which extends into the text space, emerges from a foliate stem set vertically between the first and second text columns. It marks the beginning of Psalm 31.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003998760405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
R. Elhanan's Pentateuch and Hagiographa Fol. 149v – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?