חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Modena Gallico Siddur Fol. 292.
תקציר/הערה A full page foliate and floral border frames the text space. The scrolling green stems blossom with pink, blue and yellow flowers, interspersed with gold studs with tendrils. At the center of the page a rectangular gold panel stretches across the width of the text space, enclosing the heading, ואלה מוספי של כל יום ויום מחולו של מועד, "And these are the mussafim of every day and of the days of hol hamoed," for the following section. At the bottom right of the text is a smaller panel enclosing the initial word, וביום, "And on the day," which commences the prayers. The panel has a double gold border, filled with a blue ground decorated with gold tracery. A thin gold fillet outlines both panels.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003994630405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?