חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Torah Pointer Inscription.
שנה 1994
תקציר/הערה "האברם ב"כ (בן כבוד) אהרון ב"י דוד ב"רא ה" דוד בונו (בעזרת ה' נעשה ונצליח ?)/ וואלף בב"ק נתן הרש בערליב במנו' (במנוחת) מפלר/ "T he Abraham the honourable Aaron son of bara David bara the David with the help of the lord let us do and thrive / wallf ? Nathan Hersh Barleib for the repose mapler"/ Continues on the other sides: "ישראל ש ישראל ח יורא"הליב בר"א פ]רא[/ משה כה"ר )כבוד הרב( נותתי ב"א פ"לק ב"שפר". "Israel S Israel H Yoraleib bara p/ Mosses the honourable Rabbi notaty ? ba Falk in Shpr".
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003970830405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Torah Pointer Inscription – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?