חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Torah case Field documentation.
מקום קשור Israel - related place
מקור/בעלים אוסף המרכז לאמנות יהודית - Center for Jewish Art Collection
הערת ציטוט Israel
Hulon
Sc_139
2A
הערות This item was described by the Center of Jewish Art (CJA), but does not have a digital image of the item included. For more information, please contact CJA via http://cja.huji.ac.il/index.php
מתוך CJA Sacred and Ritual Objects-299-S114827
תקציר/הערה A paper bearing a dedicatory inscription is inserted behind the glass on the inner face of the crown. It has a triangle shape and is written in outline letters: On right: כי בי ירבו ימיך ויוסיפו לך שנות חיים זה הס"ת שהקדיש הח"הש )החשוב ו-?(מו' )מולא( אשר בן מו' כודאיידאת תנצ"בה יום ג"שק )ג' שבת קודש( ט"ז חשון תער"ב והנה הוא ברשות הבנים מו' ציון ומו' ניסים חי הי"ו יחש"לא )יחי שמם לעולם, אמן "Deut. 4:44, This Torah was dedicated by the important, the (?) Mullah(int.) Asher son of Mullah khudaiadat, may his soul be bound up in the bond of life (int.) on Tuesday 16th of Heshvan (5)672=(1912) and here it is in the possession of the sons Mullah Zion and Mullah Nisim Hai, may the lord protect them and sustain them (int.) may his memory will live for eternal life, amen (int.)"
שפה אין תוכן מילולי
מזהה CJA Sacred and Ritual Objects-299-S114827
מספר מערכת 997003944150405171

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

המרכז לאמנות יהודית באוניברסיטה העברית בירושלים Center for Jewish Art at the Hebrew University of Jerusalem

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?