חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Marot Ha-sulam Synagogue (Beit Ha-Midrash Neve Tzedek Le-Adat Ha-Prushim), Tel Aviv - Interior Southeastern wall.
תקציר/הערה The interior is an open space and the ceiling is chamfered at east and west. The gallery runs along the north wall facing the ark. The Torah ark is located opposite the main entrance and the bimah is placed in the middle of the hall along the central axis. The walls and the ceiling were decorated with wall paintings. The windows are decorated with colored glass.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003935230405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Marot Ha-sulam Synagogue (Beit Ha-Midrash Neve Tzedek Le-Adat Ha-Prushim), Tel Aviv - Interior Southeastern wall – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?