חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Ferrara Esther scroll Col. 21.
תקציר/הערה On the left hand of the upper frame the bearded crowned Mordecai, wearing riding suit and a red gown, is riding on a white horse with a long saddlecloth, led by the bent red dressed Haman, following a bearded servant. Behind the horse be is a man directing (?) the way by his right hand. Right to them a bearded well dressed chamberlain seems talking to Mordecai, using the pointing finger. From an upper right window a woman is looking through. Inscribed: "וירכב המן את מרדכי ברחוב העיר", "...and brought him on horseback throught the street of the city" (Es. 6:11).
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003922940405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?