חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר En-Nashut Synagogue Orthostat.
תקציר/הערה The front part of the orthostat is decorated with a lion head, with a foult mane and his forelegs bent. One of the orthostate long sides depicts a man flanked by two lions and two eagles. The man (Daniel) stands rasing his hands
he put his left hand above the lion's head who is leacking him. The lioness on the right is suckling her cub. The eagles stand frontally with open wings with their heads in profile facing the -9centre. The left eagle has a bunch of grapes in his mouth.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003913390405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
En-Nashut Synagogue Orthostat – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?