חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Yahuda Haggadah Fol. 38v, detail.
תקציר/הערה Fol. 38v: The tall Samson, tied with a rope held by a boy, stands grasping a single pillar (!). On top of the pillar people's heads appearing from behind an edifice. In the lower margin, a musician dressed as a jester blowing a trumpet. Inscribed above the people: הפלשתי' שמחים בניה' ובנותיהם כשראו שמשון עור לפניהם "The Philistines, sons and daughters, are joyous when seeing the blind Samson before them." Above Samson: וילפת שמשון העמודים אשר הבתים אליהם צמודים "Samson took hold of the pillars (Judg. 17:29) upon which the houses were built."
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003909850405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?