חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Yahuda Haggadah Fol. 35.
מקום קשור Franconia (Germany) - related place
מקור/בעלים אוסף המרכז לאמנות יהודית - Center for Jewish Art Collection
הערת ציטוט Israel
Jerusalem
Israel Museum (IM)
Ms. 180/50
הערת תוכן ותקציר Ashkenazi
מתוך CJA Hebrew Illuminated Manuscripts-11-0002051
תקציר/הערה Fol. 35: Potiphar's wife in the entrance to a small building, grasping the sleeve of a garment. The other sleeve is held by the young Joseph, who is fleeing in his undergarment. Inscribed above Potiphar's wife: ותשא אשת פוטיפר איניה במחוזה (!) ויוסף הצדיק בבגדו אחזה "Potiphar's wife looked (≠ Gen. 39:7) at the spectacle and held the righteous Joseph by his garment." Near Joseph: יוסף תכף יצרו ואץ במרוצה וינס ויצא החוצה "Joseph curbed his passion and ran away, he fled and got him out (Gen. 39:12)." Joseph being taken by a man towards a castle depicted above them. Inscribed: לבית הסוהר נמסר יוסף שבעבירה לא היה כוסף "Joseph was imprisoned because he did not want to transgress."
שפה אין תוכן מילולי
מזהה CJA Hebrew Illuminated Manuscripts-11-0002051
מספר מערכת 997003909670405171

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

המרכז לאמנות יהודית באוניברסיטה העברית בירושלים Center for Jewish Art at the Hebrew University of Jerusalem

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי לצרכי הוראה ומחקר בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?