חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Yahuda Haggadah Fol. 31.
תקציר/הערה Fol. 31: Abraham's servant, Eliezer, presenting Rebecca, on the right, to Isaac on the left. In the outer margin Abraham is at the entrance to a tent. Inscribed at the bottom: ויביא אליעזר רבקה האהלה וינחם יצחק על אמו בשבילה כשמתה שרה פסקו ג' דברים כשבאת' רבקה היו חוזרים "Eliezer brought Rebecca to the tent, and Isaac was consoled by her of his mother ('s death) (paraphrase of Gen. 24:67). When Sarah died, three things ceased
when Rebecca arrived, they reappeared." Above the tent: ענן על האהל עטוייה ברכה בעיסה מ(צוייה נר דולק מערב שבת לערב שבת "A cloud is spread over the tent, there is a blessing on the dough, a candle burns from Sabbath eve to Sabbath eve." ( Gen. Rabbah, 60, 16).
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003909590405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?