חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Yahuda Haggadah Fol. 21.
תקציר/הערה Fol. 21: A man standing, lifting up a bunch of green leaves and pointing to the initial word 'maror'. Miriam, playing the timbrel and a maiden playing the viol, accompanied by a group of maidens. Inscribed above Miriam: ותקח התוף מרים הנביאה ותאמר אשיר לה' כי גאה גאה "Miriam, the Prophetess, took the timbrel (Ex. 15:20) and said: 'I will sing unto the Lord for He has triumphed gloriously' (Ex. 15:1)." Inscribed above the maidens: במחולות הנשים שמחים וששים "The women dance joyously and with mirth."
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003909400405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?