חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Yahuda Haggadah Fol. 20v.
תקציר/הערה Fol. 20v: A man standing holding up a round matzah and pointing to the initial word. Heads of drowning men and horses among the waves. Pharaoh, crowned, emerging with hands joined in prayer. Inscribed above Pharaoh: טובה לפרעה מאת ה' נשמר בעד כי לה' הצדיק אמר "By the favour from God Pharaoh was saved ( Mekhilta' on Ex. 14:28), because he said that God is just (Ex. 9:27)." Inscribes over the waters: צדיקים כעופרת צללו רשעים כקש קלו בינוניים כאבן במצולות ירדו כל אחד כאשר מרדו "The righteous sank like lead, the wicked were as light as straw, the mediocre went down to the abyss like stones: each one (was treated) according to his revolt." ( Mekhilta ' on Ex. 15:5).
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003909390405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?