חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Yahuda Haggadah Fol. 7v.
תקציר/הערה Fol. 7v: Upper margin: A seated Rabbi, with an open book in front of him. Along the lower margin: Pharaoh's daughter, crowned and clad in gold, standing at the riverbank, stretching her elongated right arm out towards the ark (flaked off) placed in the river. She is followed by six maidens. Inscribed above the ark: תיבת משה צף על המים/ מפני פחד מלך מצרים "Moses' ark floats on the water because of the fear of the king of Egypt." Near Pharaoh's daughter: ותרד לרחוץ בת פרעה ונערותיה/ ותרא התבה ותשלח את אמת' ותקחה "Pharaoh's daughter went down with her maidens to bathe. She saw the ark, stretched out her arm and took it." (Ex. 2:5)
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003909140405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?