חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Yahuda Haggadah Fol. 7.
תקציר/הערה Fol. 7: Pharaoh enthroned, crowned and holding a golden scepter, is flanked on the right by a guard, and on the left by an Egyptian astrologer pointing at the stars in segment of sky, above. Inscribed near Pharaoh: יושב על כסאו מלך מי כמוני/ לי יאור ואני עשיתיני "Seated on his throne, no king is like me, the river is mine and I have made it for myself (≠ Ezek. 29:9)." Inscribed above the astrologer: החוזים ראו בככבי השמים/ שנולד בן שיוציא ישר' ממצרים "The astrologers saw in the stars of heaven that a son was born who would take Israel out of Egypt."
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003909130405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?