חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Yahuda Haggadah Fol. 1v.
מקום קשור Franconia (Germany) - related place
מקור/בעלים אוסף המרכז לאמנות יהודית - Center for Jewish Art Collection
הערת ציטוט Israel
Jerusalem
Israel Museum (IM)
Ms. 180/50
הערת תוכן ותקציר Ashkenazi
מתוך CJA Hebrew Illuminated Manuscripts-11-0001086
תקציר/הערה Fol. 1v: Upper half: A miller standing at the entrance to a mill equipped with a water wheel. From the right a man approaching leading a donkey carrying a sack of wheat. Inscribed: הבעל עם עבדו היה (!) קטטה/ על שמאחר להביא החטה "The master argued with his servant because he brought the wheat late." Lower half, right: Two men standing near a well arguing. One of them carries a metal bucket. Inscribed: מפלפלים הלומדים זה עם זה/ אם לשאוב מן המעיין הלזה "The scholars discuss with one another whether to draw (water) from this fountain." Lower half, left: Two men carrying a bucket of water on a pole which rests on their shoulders. Inscribed: המים על שכמם עמוסים/ ללוש מצה כדי לספר נסים "On their shoulders rests the water for kneading the mat z ah, in order to recount miracles."
שפה אין תוכן מילולי
מזהה CJA Hebrew Illuminated Manuscripts-11-0001086
מספר מערכת 997003909020405171

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

המרכז לאמנות יהודית באוניברסיטה העברית בירושלים Center for Jewish Art at the Hebrew University of Jerusalem

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי לצרכי הוראה ומחקר בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?