חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Nahala Description (Aleph).
שנה 10.06.1992
תיאור paper.
תקציר/הערה The blue square shaped Tallit corner is decorated at its centre with a Star of David bearing an inscription written in filled square letters: "בשנת ברך את משה עטיאס היו]ה' יחיהו ויזכהו[". "Moshe A'tias may the Lord sustain him and grant him favour".The Star of David is surmounted by an inscription: "The year (5)631 (1871)". Each corner is decorated with a cartouche pattern,round sequins and a wavy line which frames the Tallit corner.According to an informer the Talit corner was used for the purpose of "Nahala". The object was placed at the sit of a deseased person in the synagogue at his memorial year.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003891500405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Nahala Description (Aleph) – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?