חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Nahala sign
שנה 1992
תיאור negative 35 mm.
תקציר/הערה The Nahala sign is rectangular and consists of two pieces sewn together. The front piece is embroidered, while the back one is smooth. The whole cloth is banded with the fringe. The front piece is decorated with a triangular design composed of a blossoming branch.The branch is wide at the top and narrows to the bottom.It consists of two main vertical twigs, which are twisting in an ovals. Smaller twigs horizontaly withdraw from the main.Each twig is richly supplied with large flowers and leaves.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003887060405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Nahala sign – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?